Разлика помеѓу преработките на „Азербејџанска Советска Социјалистичка Република“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{| align="right" class="infobox" style="border-spacing: 0px1px; padding: 0px 0px; width: 300px; font-size:85%; line-height:130%;" cellspacing="0px1px"
|+ <big>''' Азәрбайҹан Совет Сосиалист Республикасы'''<br />
|-- style="background:#efefef; text-align:center"
Анонимен корисник

Прегледник