Азербејџанска Советска Социјалистичка Република: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{| cellpadding="2" cellspacing="0" style="float:right; border:1px solid #d0d0d0; width:30%300px; font-size:0.9em; margin:0 0 1em 1em" rules="all"
|+ <big>''' Азәрбайҹан Совет Сосиалист Республикасы'''<br />
|-- style="background:#efefef; text-align:center"
Анонимен корисник

Прегледник