Разлика помеѓу преработките на „Белград (Долни Дисан)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Создадена страница со: Белград, населба, храм и некропола од римското време. На 3,5-4 km западно од селото, при...
(Создадена страница со: Белград, населба, храм и некропола од римското време. На 3,5-4 km западно од селото, при...)
(нема разлика)
Анонимен корисник

Прегледник