Разлика помеѓу преработките на „Амандман“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 119 бајти ,  пред 1 година
rv
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
(rv)
 
* Група Пратеници
* 10.000 граѓани со право на глас во Македонија
* Владата на Република Македонија
 
{{никулец}}
 
[[Категорија:Право]]

Прегледник