Јаков I (појаснување): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Тиверополник ја премести страницата Јаков I на Јаков I (појаснување))
Нема опис на уредувањето
 
* [[Јаков 1]] - [[Послание на апостол Јаков]]
* [[Јаков II]]
* [[Јаков II]]
* [[Јаков III]]

Прегледник