Разлика помеѓу преработките на „Преспански договор“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Отстрането уредувањето на 89.205.124.118 (разговор), вратено на последната верзија на Идеологист
(Точна локација)
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
с (Отстрането уредувањето на 89.205.124.118 (разговор), вратено на последната верзија на Идеологист)
Ознака: Отповикување
| date_drafted =
| date_signed = {{Start date|2018|06|17|df=y}}
| location_signed = [[РесенНивици]], [[Р.МакедонијаГрција]]
| date_sealed =
| date_effective =

Прегледник