Разлика помеѓу преработките на „Јованка Радичевиќ“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
| weight = {{convert|66|kg|lb}}
| position = десно крило
| currentclub = {{Handball (w) VardarCSM Bucuresti}}
| clubnumber = 4
| youthyears =
== Наводи ==
{{наводи}}
 
{{Handball (w) CSM Bucuresti - состав}}
 
[[Категорија:Ракометарки]]

Прегледник