Кнежевство Србија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
|flag_p1 = Flag of the Ottoman Empire.svg
|s2 = Кралство Србија
|flag_s2 = CivilState Flag of Serbia (1882-1918).svg
 
|official_languages = [[Српски јазик|српски]]
112

уредувања

Прегледник