Неврохирургија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: ar:جراحة عصبية
с (Неврохиругија преместена како Неврохирургија: Грешка во насловот)
с (Бот Додава: ar:جراحة عصبية)
[[Категорија:Неврохирургија]]
 
[[ar:جراحة عصبية]]
[[ca:Neurocirurgia]]
[[da:Neurokirurgi]]
[[de:Neurochirurgie]]
[[es:Neurocirugía]]
[[en:Neurosurgery]]
[[es:Neurocirugía]]
[[eu:Neurokirurgia]]
[[fi:Neurokirurgia]]
[[fr:Neurochirurgie]]
[[ko:신경외과]]
[[it:Neurochirurgia]]
[[he:נוירוכירורגיה]]
[[nlit:NeurochirurgieNeurochirurgia]]
[[ne:स्नायुशल्यचिकित्सा]]
[[ja:脳神経外科学]]
[[ko:신경외과]]
[[ne:स्नायुशल्यचिकित्सा]]
[[nl:Neurochirurgie]]
[[no:Nevrokirurgi]]
[[pl:Neurochirurgia]]
[[simple:Neurosurgery]]
[[sl:Nevrokirurgija]]
[[fi:Neurokirurgia]]
[[sv:Neurokirurgi]]
[[tr:Beyin ve sinir cerrahisi]]
1.030

уредувања

Прегледник