Разлика помеѓу преработките на „Игор Ѓузелов“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
с
| clubs5 = [[ФК Металург Донецк]]
| clubs6 = → [[ФК Хапоел Петах Тиква]] (loan)
| clubs7 = [[ФК Серкл БригеБрухе]]
| caps1 =
| caps2 =
[[Категорија:Фудбалери на ФК Шахтјор Донецк]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Металург Донецк]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Серкл БригеБрухе]]

Прегледник