Разлика помеѓу преработките на „Стефан Дечански“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 293 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
с
 
[[Категорија:Династија Немањиќ]]
[[Категорија:МакедонијаСрпски во средниот векмонарси]]
[[Категорија:СрбијаЕвропски вомонарси средниотод 14 век]]
[[Категорија:Христијански светци од 14 век]]
[[Категорија:Српски светци]]
[[Категорија:Православни монарси]]
[[Категорија:Погреби во црквата Свети Архангел Михаил (Белград)]]

Прегледник