Разлика помеѓу преработките на „Исцелител (филм)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 127 бајти ,  пред 2 години
+ колумна
(+ колумна)
* {{IMDb title|7610008|Исцелител}}
* [https://www.slobodnaevropa.mk/a/28864773.html Интервју со Ѓорче Ставрески: „Исцелител“ е филм за уривањето на рационалните вредности]
* [https://nezavisen.mk/mk/vesti/2018/06/61004/ Исцелување - колумна на Румена Бужаровска]
 
[[Категорија:Македонски филмови]]
[[Категорија:Филмови од 2017 година]]

Прегледник