Разлика помеѓу преработките на „Облавце“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 2 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-{{грбови|Општина +{{општинскигрб|Општина)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-{{грбови|Општина +{{општинскигрб|Општина))
| опис =
| регион = {{грбови|Североисточен регион}}
| општина = {{грбовиопштинскигрб|Општина Старо Нагоричане}}
| област = [[Средорек (област)|Средорек]]
| популација = 124<ref name="попис">{{нмс|url=http://www.stat.gov.mk/Publikacii/knigaX.pdf|title=Попис на Македонија |date=2002|publisher=Завод за статистика на Македонија|accessdate=20 март 2017}}</ref>

Прегледник