Михајло Маневски: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 4 бајти ,  пред 4 години
с
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 2008]]
[[Категорија:Башино Село]]
[[Категорија:РодениЛуѓе воод Велешко]]
[[Категорија:Политичари од ВМРО-ДПМНЕ]]
[[Категорија:Министри за правда на Република Македонија]]

Прегледник