Прејди на содржината

Цветко Узуновски: Разлика помеѓу преработките

Додадени 6 бајти ,  пред 4 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
(rv)
[[Категорија:Носители на Партизанска споменица од 1941]]
[[Категорија:Македонски генерали]]
[[Категорија:РесенчаниЛуѓе од Ресен]]
[[Категорија:Царев Двор]]
[[Категорија:Родени во 1912 година]]