Разлика помеѓу преработките на „Љубомир Фрчкоски“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 10 бајти ,  пред 2 години
с
[[Категорија:Професори од Македонија]]
[[Категорија:Луѓе од Скопје]]
[[Категорија:СкопјаниЛуѓе од Скопје]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 1991]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 1994]]

Прегледник