Финска: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 58 бајти ,  пред 4 години
с
додадена Категорија:Држави во Европа користејќи го HotCat
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (додадена Категорија:Држави во Европа користејќи го HotCat)
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Финска| ]]
[[Категорија:Држави во Северна Европа]]
[[Категорија:Држави во Европа]]

Прегледник