Разлика помеѓу преработките на „Автопат А1 (Македонија)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Откажано уредувањето 3723437 на уредникот CommonsDelinker (разговор)
(Замена на Image:Autocesta_A1.svg со Image:A1-SRB.svg (од страна на CommonsDelinker поради: Duplicate: Exact or scaled-down duplicate: c::File:A1-SRB.svg).)
(Откажано уредувањето 3723437 на уредникот CommonsDelinker (разговор))
Ознака: Отповикај
|type = A
|route = 1
|map= Autocesta A1-SRB.svg
|map_notes=
|e-road = [[Европски пат E75|E75]]
24

уредувања

Прегледник