Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Тиверополник“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
<div style="font-family: Goudy Stout;font-size:30px">
<div class="messagebox cleanup metadata plainlinks"><span style=text-decoration:blink;>'''<big>МАКЕДОНИЈАБЪЛГАРИЯ Е СÈВСИЧКО ШТОЩО ИМАМЕ</big>'''</span>'''!''' <small></small></div>
Анонимен корисник

Прегледник