Разлика помеѓу преработките на „ФК Металург Скопје“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с
 
[[Категорија:Фудбалски клубови од Втора фудбалска лига на Македонија|Металург]]
[[Категорија:ФК Металург (Скопје)| ]]
[[Категорија:Појавено во 1964 година во Македонија]]

Прегледник