Разлика помеѓу преработките на „Универзитет“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [[Државен универзитет во Тетово]] ([[Тетово]])
* [[Универзитет на Југоисточна Европа]] ([[Тетово]])
* [[Европски Универзитетуниверзитет - Република Македонија]] ([[Скопје]]).
* [[ФОН Универзитет]] ([[Скопје]]).
 

Прегледник