Томас Милер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 1 бајт ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
| years2 = 2008–
| clubs2 = [[ФК Баерн Минхен|Баерн Минхен]]
| caps2 = 251284<!--DOMESTIC LEAGUE APPS ONLY -->
| goals2 = 95104<!--DOMESTIC LEAGUE GOALS ONLY -->
| nationalyears1 = 2004–2005
| nationalteam1 = [[Germany national youth football team|Германија 16]]
13.600

уредувања

Прегледник