Разлика помеѓу преработките на „Хакан Чалханоглу“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
с
| years4 = 2017–
| clubs4 = [[ФК Милан|Милан]]
| caps4 = 1727
| goals4 = 23
| nationalyears1 = 2010
| nationalteam1 = [[Фудбалска репрезентација на Турција до 16 години|Турција 16]]
| nationalyears7 = 2013–
| nationalteam7 = [[Фудбалска репрезентација на Турција|Турција]]
| nationalcaps7 = 2834
| nationalgoals7 = 8
}}
12.991

уредување

Прегледник