Битка кај Гранада: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
wikidata interwiki
сНема опис на уредувањето
с (wikidata interwiki)
[[Категорија:Гранада]]
[[Категорија:Европа во 1492 година]]
 
[[ar:معركة غرناطة]]
[[en:Battle of Granada]]
5.082

уредувања

Прегледник