Прејди на содржината

Кумички јазик: Разлика помеѓу преработките

Додадени 55 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Туркиски јазици]]
[[Категорија:Кипчачки јазици]]