Прејди на содржината

Изговор: Разлика помеѓу преработките

Додадени 36 бајти ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
сНема опис на уредувањето
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Фонетика]]
[[Категорија:Говор]]