12 април (родени): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(дополнување)
сНема опис на уредувањето
|-
|valign="top" align="right"|[[1971]] 
|[[Шенон Доерти]] — американска актеркаглумица.
|-
|valign="top" align="right"|[[1979]] 

Прегледник