Разлика помеѓу преработките на „Ени Џамп Канон“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
(основно подредување)
|influences = [[Сара Францис Витинг]], американска физичарка и астроном
|influenced =
|prizes = [[Медал Хенри„Хенри ДрејперДрејпер“]] (1931)
|religion =
|footnotes =
 
== Поврзано ==
* [[Каталог „Хенри Дрејпер“]]
* [[Дрејперов каталог на ѕвезди]]
 
== Наводи ==

Прегледник