Мате Грујовски: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Отстрането уредувањето на 77.28.157.61 (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91
с (Отстрането уредувањето на 77.28.157.61 (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91)
Ознака: Отповикување
* Ах вие, мои луди млади години
* Туѓино јабано
* Јано Јанинке
 
=== Плочи ===

Прегледник