Разлика помеѓу преработките на „Исцелител“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 61 бајт ,  пред 3 години
додека нема статија за поимот Исцелител, не гледам зошто да не пренасочува кон филмот
(додека нема статија за поимот Исцелител, не гледам зошто да не пренасочува кон филмот)
Ознака: Ново пренасочување
 
(нема разлика)

Прегледник