Разлика помеѓу преработките на „Раул Гонсалес“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 2 години
с
P.Nedelkovski ја премести страницата Раул Гонзалез на Раул Гонсалес: транскрипција - буквата z на македонски јазик се предава со буквата с: Za...
с (P.Nedelkovski ја премести страницата Раул Гонзалез на Раул Гонсалес: транскрипција - буквата z на македонски јазик се предава со буквата с: Za...)

Прегледник