Разлика помеѓу преработките на „Порторож“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 40 бајти ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с
== Поврзано ==
* [[Пиран]]
* [[Словенечки брег]]
* [[Градови во Словенија]]
* [[Словенија]]
 
== Надворешни врски ==
{{Словенија-гео-никулец}}
 
{{Словенечки брег}}
{{Словенечка ривиера}}
 
{{Нормативна контрола}}

Прегледник