Разлика помеѓу преработките на „Фудбалска репрезентација на Црна Гора“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
{{nat fs r player|no=|pos=FW|name=[[Luka Đorđević]]|age={{Birth date and age|1994|7|9|df=y}}|caps=2|goals=1|club=[[FC Zenit Saint Petersburg|Zenit Saint Petersburg]]|clubnat=Russia|latest=v. {{fb|SMR}}, November 14, 2012}}
|}
 
{{UEFA teams}}
 
[[Категорија:Фудбалски репрезентации]]
170

уредувања

Прегледник