Финска: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 11 бајт ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
| GDP_PPP_per_capita = $43,545<ref name=imf3 />
| GDP_PPP_per_capita_rank =
| GDP_nominal = $234.524 billionмилијарди<ref name=imf3 />
| GDP_nominal_rank =
| GDP_nominal_year = 2017
13.609

уредувања

Прегледник