Разлика помеѓу преработките на „КК АВ Охрид“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
| боја2 =
| име = КК АВ Охрид
| лого = KK AV Ohrid.png
| големина =
| цело име = Кошаркарски Клуб АВ Охрид
Анонимен корисник

Прегледник