21 јуни (родени): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
(дополнување)
сНема опис на уредувањето
|-
|valign="top" align="right"|[[1961]] 
|[[Ману Чао]] — францускифранцуско-шпански пејачмузичар.
|-
|valign="top" align="right"|[[1973]] 

Прегледник