Разлика помеѓу преработките на „Истарска жупанија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 3 години
с
MacedonianBoy ја премести страницата Истарска Жупанија на Истарска жупанија презапишувајќи врз пренасочување
с (P.Nedelkovski ја премести страницата Истарска жупанија на Истарска Жупанија: Правопис - голема почетна буква на секој дел кај сопствените и...)
с (MacedonianBoy ја премести страницата Истарска Жупанија на Истарска жупанија презапишувајќи врз пренасочување)

Прегледник