Бранислав Ивановиќ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
| years4 = 2006–2008 | clubs4 = [[ФК Локомотив Москва|Локомотив Москва]] | caps4 = 54 | goals4 = 5
| years5 = 2008– 2016 | clubs5 = [[Челзи]] | caps5 = 261 | goals5 = 21
| years5 = 2017– | clubs6 = [[ФК Зенит Санк Петерсбург|ФК Зенит]] | caps6 = 1125 | goals6 = 1
| nationalyears1 = 2003–2007 | nationalteam1 = [[Национален фудбалски тим на Србија до 21 година|Србија U-21]] | nationalcaps1 = 38 | nationalgoals1 = 4
| nationalyears2 = 2005– | nationalteam2 = [[Национален фудбалски тим на Србија|Србија]] | nationalcaps2 = 94100 | nationalgoals2 = 12
| pcupdate = 23:00, 16 June 2012 (UTC)
| ntupdate = 22:00, 15 June 2012 (UTC)
13.600

уредувања

Прегледник