Корисник:C1600: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 29 бајти ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{| style="float: right; margin-left: 1em; margin-bottom: 0.5em; width: 242px; border: #99B3FF solid 1px; background-color: #f5fafc;"
|-
| style="text-align: center" | '''[[Википедија: Кориснички кутии]]'''
|-
|{{Корисник mk}}

Прегледник