Разлика помеѓу преработките на „КК Струмица“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
с
| основан = {{Start date and age|2012}}
| историја =
| распаднат = /
| арена = [[Спортска сала Парк - Струмица|Сала Парк]]
| локација = [[Струмица]]

Прегледник