Кејт Бланшет: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 4 години
INkubusse ја премести страницата Кејт Бланшет на Кејт Бланчет: тоа е правото име (односно правилната македонска транскрипција) на актерка...
(INkubusse ја премести страницата Кејт Бланшет на Кејт Бланчет: тоа е правото име (односно правилната македонска транскрипција) на актерка...)
 
(нема разлика)

Прегледник