Стевчо Јакимовски: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Нема опис на уредувањето
|term_end1 =[[2017]]
|predecessor1 = [[Андреј Петров]]
|successor1 = -[[Стефан Богоев]]
|office2 = [[Општина Карпош|Градоначалник на Општина Карпош]]
|president2 =

Прегледник