Разлика помеѓу преработките на „Општина Кратово“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с
| густина=27,81
| број места=31
| градоначалник=МитеЉупчо АндоновскиБојаџиев
| членови=15
| адреса=Градски Плоштад б.б. 1360 Кратово

Прегледник