Разлика помеѓу преработките на „Јамусукро“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 39 бајти ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
|pushpin_map = Ivory Coast <!-- The name of a location map as per http://en.wikipedia.org/wiki/Template:Location_map. -->
|pushpin_label_position = <!-- The position of the pushpin label: left, right, top, bottom, none. -->
|pushpin_map_caption = LocationЛокација withinво CôteБрегот d'Ivoireна Слоновата Коска
|pushpin_mapsize = 300
|coordinates_region = CI

Прегледник