Разлика помеѓу преработките на „Региони во Франција“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==)
с
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
{{France Regions Labelled Map}}
 
== Поврзано ==
== Видете исто така ==
* [[Департмани во Франција]]
* [[Административна поделба на Франција]]

Прегледник