Лешња: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 14 бајти ,  пред 4 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија села во Албанија)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
== Личности ==
 
== Поврзано ==
== Видете исто така ==
* [[Список на села во Албанија]]
 

Прегледник