Зимски олимписки игри 1980: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==)
[проверена преработка][проверена преработка]
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
|}
 
== Поврзано ==
== Видете исто така ==
{{portalpar|Олимписки игри|Olympic rings.svg}}
* [[Олимписки игри]]

Прегледник