Прејди на содржината

Југозападен Регион: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==)
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
<br />
 
== Поврзано ==
== Видете исто така ==
{{Commons|Category:Southwestern Statistical Region}}
* [[Статистички региони во Македонија]]