Разлика помеѓу преработките на „27 јуни (починале)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
дополнување
(дополнување)
(дополнување)
|valign="top" align="right"|[[2015]] 
|[[Крис Скваер]] — [[Рок музика|рок-музичар]], член на групата „[[Јес]]“ (''Yes'').
|-
|valign="top" align="right"|[[2016]] 
|[[Бад Спенсер]] — италијански актер.
|}
<noinclude>

Прегледник