Прејди на содржината

Сварог: Разлика помеѓу преработките

Одземени 39 бајти ,  пред 5 години
ситна поправка
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
(ситна поправка)
== Наводи ==
{{наводи}}
 
 
 
{{Словенска митологија}}
[[Категорија:Митологија]]
[[Категорија:Словенски богови]]
 
== Наводи ==
{{наводи}}